מדיניות החלפות החזרות וביטולים

הנהלת חברת SwitchQ תהא רשאית לבטל עסקה בחלקה או במלואה במקרים הבאים:

  • במידה ונפלה טעות במחיר ו/או בתיאור המוצר.
  • במקרה שהמוצר אזל ממלאי.
  • אם אירעה תקלה כשלהי במערכת האתר, במערכת החברה או תקלה בתקשורת אשר מנעה מהגולשים באתר שימוש תקין באתר או שמנעה מהחברה לתפעל את העסקה בצורה תקינה.
  • במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.
  • לא ניתן לבטל הזמנות הכוללות מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הלקוח.

כל הרוכש מוצר באתר זה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "החוק").

הרוכש מחויב לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו.

ניתן לבטל עסקה בגין מוצר אשר נרכש באתר, באמצעות הודעה בכתב לחברה, שיפורטו בה שמו המלא ומספר תעודת הזהות של הרוכש (להלן: "הודעת הביטול"), החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת אישור ביצוע העסקה בכתב (כמפורט בסעיף 14ג לחוק), לפי המאוחר מבניהם, והכל בהתאם להוראות החוק.

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן להחזיר או להחליף מוצר שנרכש באתר או פרונטלית בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח או איסוף עצמאי של החבילה. להחריג, מקרים בהם צויינו זמני החלפה / החזרה שונים בעקבות אירועי מכירה מיוחדים. ניתן להחזיר או להחליף כל מוצר אשר נרכש באתר / פרונטלית ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש, המוצר לא נפגם כתוצאה משימוש, לא נעשה במוצר כל תיקון, והמוצר הוחזר בקופסא המקורית עם כל התוספים והנספחים. חברת SwitchQ בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים שהוחזרו.

בביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה במוצר תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו.

ביטול העסקה יעשה באמצעות משלוח הודעת הביטול בדוא"ל לכתובת support@switchq.co.il ו/או למספר 054-6494677 ו/או בדואר רשום לכתובת: הסביונים 23, צורן.

החזרת המוצר לחברה תעשה על ידי החברה על פי הוראות החוק.

בביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה במוצר תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, למעט דמי ביטול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם, וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויות החברה בהתאם להוראות החוק. על הרוכש להחזיר את המוצר בתוך 14 ימים מיום ביטול העסקה בצירוף חשבונית מקור.
עלות ההחזרה חלה על הרוכש ותשולם על ידו ככל שהחזרת המוצר תתבצע באמצעות שליח מטעם החברה.

לא ניתן להחזיר או להחליף במקרים הבאים:

  • במקרים בהם הפריטים הכלולים בהזמנה ייוצרו במיוחד עבור הלקוח, על פי דרישתו, עם התאמות מיוחדות של תוכנה, ו/או חומרה, ו/או עיצוב, הזמנה זאת אינה ניתנת לביטול וזאת בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א 2010.
  • מוצרים מתכלים.
  • מוצרים שהלקוח קיבל כהטבה בגין רכישה.
  • מוצרים שהצרכן ביקש לספקם במועד מאוחר מ-6 חודשים ממועד העסקה, לאחר מועד ההספקה.

על מנת לקבל זיכוי לאשראי, יש להגיע לבית העסק בתיאום מראש בלבד עם כרטיס האשראי איתו שולמה העסקה.
בביטול עסקאות בכרטיסי אשראי תיתכן עמלת ביטול נוספת בגין עמלת סליקה בגובה של עד 2.5% נוספים לדמי הביטול לעיל.
זיכוי בגין המוצר המוחזר יתבצע בתוך 14 ימים ממועד ההחזרה, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
החלפה במוצר חלופי – שימו לב שניתן להחליף את המוצר רק במוצר הקיים במלאי במועד ההחלפה.
חברת SwitchQ שומרת לעצמה את הזכות לתקן ו/או לשנות את תקנון החלפת ו/או החזרת המוצרים בכל עת שתמצא לנכון ובהתאם לחוק.

יצירת קשר

טוען
הבקשה ליצירת קשר נשלחה! ניצור עימך קשר בהקדם. תודה!